main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Silver-Alex Kelder oli taas resultatiivne. Alver Kivi

Silver-Alex Kelder oli taas resultatiivne. Alver Kivi

FC Kuressaare lõpetas ettevalmistuse viigiga

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.02.2020
23:00

FC Kuressaare lõpetas hooajaeelsed kohtumised kaotuseta, kui viigistas viimases mängus enne Premium liiga algust Tallinnas Legioniga 1:1.

Kure omas esimesel poolajal 3-4 head võimalust värav lüüa ja Silver-Alex Kelderi tabamusest asuti ka 1:0 juhtima. Teisel poolajal õnnestus pealinna meeskonnal penaltist siiski viigistada. Samas oli hea võimalus Otto-Robert Lipul, kes paraku ei lahendanud üks-üks olukorda.

“Me oleks pidanud selle kohtumise tegelikult võitma,” tõdes peatreener Roman Kožuhhovski. “See oli mõlemale meeskonnale peaprooviks, sest järgmisel nädalal algab juba hooaeg. Oleme valmis, kuid saame paremaks. Usun, et mehed on positiivsel emotsionaalsel lainel.”

Väravas tegi seekord kaasa Hans Naano Vändra JK Vaprusest. Tegu oli sunnitud käiguga, kuna Magnus Karofeld on olnud hädas külmetusega, siis otsustas peatreener anda talle puhkust. Samal põhjusel jäi mängust eemale ka Joonas Soomre.

Roman Kožuhhovski sõnul on Haan siiski Vapruse mängija ja meeskonnaga ei liitu. “Usun, et saame nädala jooksul teise väravavahi probleemile lahenduse,” lausus ta.

Mängu alustasid Hans Naano, Märten Pajunurm, Rauno Tutk, Ranon Kriisa, Sander Seeman, Daniel Tuhkanen, Mairo Miil, Märten Opp, Silver-Alex Kelder, Sander Laht, Nevil Krimm, varus olid Elari Valmas, Oliver Rass, Marco Lukka, Otto-Robert Lipp ja Michael Schjønning-Larsen.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.