main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Nikita Komissarov on palli Konstantin Vassiljevilt kätte saanud. Alver Kivi

Nikita Komissarov on palli Konstantin Vassiljevilt kätte saanud. Alver Kivi

FC Kuressaare lasi kodus Floral lüüa kola

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
13.08.2019
22:13

Jalgpalli Premium lieges esitas FC Kuressaare FC Flora vastu südika partii ja andis tiitlipretendendile kõva lahingu, kuid individuaalsete eksimuste tõttu tuli võtta vastu ikkagi 0:3 kaotus.

“Mängust on kindlasti kaasa võtta negatiivseid asju, mida peame parandama, aga ka positiivset on hästi palju,” märkis peatreener Jan Važinski. “Võistkond mängib vastavalt sellele, kuidas vastane lubab, aga me mängisime ise hästi. Pärast seda kui Flora kaotas Tammekale ei saanud nad endale meie alahindamist lubada. Me olime ise tublid, aga kahjuks realiseerimine oleks võinud olla parem.”

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumise esimesel poolajal suutsid Kure mehed florakatele tõsiselt vastu hakata ja kui paljud eeldasid, et saarlased jäävad kohe tugeva surve alla, siis nii ei läinud. Paraku rikkus lihtne eksimus, millest lõi Erik Sorga värava tulemuse.

“Esimese poolajaga võiks olla täitsa rahul,” tõdes Jan Važinski. “Kaitses mängisime hästi, kontrad olid teravad ja palli hoidsime normaalselt. Paraku sellist väravat ei saa kommenteerida ja sellist peab oskama ehitada.”

Teisel poolajal lisas Flora tempot ja sai oma mängu paremini käima, kuid võõrustajaid kaitsesse suruda ei õnnestunud. Sellele vaatamata lõi Erik Sorga 67. ja 71. minutil veel kaks väravat. Oma võimalused olid ka Kurel, kuid võrku sahistada ei õnnestunud.

“Tuli välja paremini, kui Kaleviga, aga Flora vastu on seda vähe,” leidis Jan Važinski. “Teine ja kolmas värav tulid taas individuaalsetest eksimustest ja Flora karistab need ära. Samas ei saa öelda, et neil oli kümme võimalust ja lõid kolm ära. Flora realiseerimine oli lihtsalt väga hea. Positiivne on see, et mängisime lõpuni ja ka meil olid oma võimalused ära lüüa.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.