main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sander Laht kaitsetöös. Alver Kivi

Sander Laht kaitsetöös. Alver Kivi

FC Kuressaare langes Paide vastu teisel poolajal

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
14.09.2019
16:11

FC Kuressaare suutis jalgpalli Premium liigas kolmandal kohal oleva Paide Linnameeskonna vastu mängus püsida tunni, siis lasti aga enda eksimustest lüüa vastastel kolm vastuseta jäänud väravat.

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises näitasid võõrustajad esimesel poolajal väga distsiplineeritud ja taktikaliselt küpset mängu, väravas tegi head tööd Magnus Karofeld. Teisel poolajal mängupilt suurt ei muutund, vaid korra tabas pall saarlaste väravalatti.

Tulema hakkas aga sealt, kus kõige vähem oodati. 62. minutil eksis palli puhtaks löömisel keskkaitsja Märten Pajunurm ja 75. minutil lasi lihtsa palli sisse Karofeld. Sellega oli vastupanu murtud.

“Kui me tahame püsima jääda, siis ei saa selliseid vigu endale lubada,” märkis peatreener Dmitrijs Kalašnikovs nõutult. “Vihasemaks teeb see, et me kaotasime mängu oma eksimustest. Teisel poolajal ei olnud enne nende väravat sellest märki, et nad võiks ära lüüa. Ükski treener ei saa midagi teha, et selliseid väravaid endale lüüa ei lastaks.”

Dmitrijs Kalašnikovs ütles, et ta on kümme aastat olnud profimeeskondades treenerina erineval positsioonil, kuid kunagi varem pole ta kaotanud neli mängu järjest. See on mulle raske, aga poistele kümnes kord järjest, neil on veel raskem,” lausus ta.

“Ma ei taha kedagi süüdistada, kõik pingutavad, aga ütlesin vaheajal, et meil ei ole aega naljadeks, me võitleme ellujäämise nimel, peame võtma punkte ja tegema vajadusel võimatut.”

Peatreeneri hinnangul ei ole küsimus mängus ja söötude arvus, sellest saab rääkida Flora. “Midagi iseenesest ei sünni,” kinnitas ta. “Jah juhtub, et uus treener toob emotsioone, aga siis peavad paljud asjad kokku minema. Aga vaatamata kaotusele on näha, et me liigume edasi ja mul on lootus, et need võtmemängud meil tulevad paremini välja ja äkki on ka õnne rohkem. Meil on asju, mis hakkasid paremini õnnestuma.”

Dmitrijs Kalašnikovs ütles, et saab aru, kui toetajad ja kõik on väsinud ja küsivad, et no kus see edu siis on? See kandub ka meeskonnale üle. Samas on tema sõnul Eestis esimeste ja tagumiste meeskondade taseme vahe väga suur, et näha treeneri muudatuste tulemusi.

“Ma loodan, et säilitame külva närvi, sest ees on otsustavad mängud,” tõdes peatreener. “Peab edasi minema ja võitlema. Me peame päästma meeskonna, sest kui sa kukud välja on see ikkagi väga suur tagasilöök kogu klubile. Kogenud mängijad, kes on kauem mänginud teavad, mis tähendab esiliigasse langemine. Püsimajäämine on klubile väga oluline ning kõik peavad pingutama ja võitlema Saaremaa eest.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.