main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Märten Pajunurm realiseeris penalti. Alver Kivi

Märten Pajunurm realiseeris penalti. Alver Kivi

FC Kuressaare kaotusteseeria sai Maardus jätku

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
17.08.2019
19:09

FC Kuressaare kehv suvi Premium liigas sai Maardus jätku, kui tunnistati kohaliku Linnameeskonna 2:1 paremust.

“Juhtus see, et keerulisel väljakul kohanesid Maardu mehed esimese 60 minutiga paremini, meil võttis see aga aega 60 minutit,” tõdes peatreener Jan Važinski. “Sellisel väljakul mängiti viimati vene ajal ja Premium liigas ei tohiks sellistes oludes üldse mängida. Samas ei ole see mingil juhul vabandus, sest vastastel olid täpselt samasugused tingimused.”

Maardu avas kohtumises skoori 36. minutil ja suurendas eduseisu 2:0-le 56. minutil. “Kindlasti juhtuvad sellistes mängudes ootamatud eksimused, milleks peab olema valmis, Maardu oli,” leidis Jan Važinski.

Viimased 30 minutit kontrollis kohtumist Kuressaare ja 69. minutil vähendas Märten Pajunurm penaltist kaotusseisu minimaalseks. Oli ka võimalusi viigistamiseks, aga kahjuks seekord enam eesmärgile ei jõutud.

FC Kuressaare sai viimati võidu maikuus ning viimastes kohtumistes on kaotatud oma lähikonkurentidele Kalevile ja Maardule. Nii on asjakohane küsimus – kas meeskond on kriisis?

“Kriis on ainult punktides, aga ei saa öelda, et me oleks kehvalt mänginud,” märkis Jan Važinski. “Sellistes võrdsetes kohtumistes otsustavad pisiasjad. Kui me hooaja algul suutsime need enda kasuks pöörata, siis nüüd on olnud edukamad meie vastased.”

Peatreeneri sõnul on mängud olnud erinevad. Kaleviga suudeti hästi mängida 60 minutit, siis langeti kaotusseisu jäädes ära, Maarduga oli vastupidi. “Meil on palju noori mängijaid ja kahjuks pole neil vajalikku stabiilsust. Momenditi on kõik hästi, siis aga tehakse eksimusi, mida sellisel tasemel ei tohiks teha. Aga kõik ei ole ainult sellest.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.