main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl-Ivar Maar võitluses. Allan Mehik

Karl-Ivar Maar võitluses. Allan Mehik

FC Kuressaare kaotas võõrsil Levadiale

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
22.06.2019
20:57

Viimased pool tundi FCI Tallinna Levadia vastu vähemuses mänginud FC Kuressaare võitles mehiselt, kuid kokkuvõttes tuli ikkagi ühe tiitlipretendendi 5:0 paremust tunnistada, kusjuures kolm väravat lõõdi viimastel minutitel.

“Kindlasti ei saa tulemusega rahul olla, aga kui vaatame mängukäiku ja esimese poolaja lisaminutil löödud esimesele väravale, siis võitlesime hästi ja kaotusseisu jäämine tuli valusal hetkel,” rääkis peatreener Jan Važinski.

Levadia haaras A.LeCoq Arenal kiiresti mänguohjad, kuid saarlaste väravalukku ei suudetud kuidagi lahti murda. Kure mehed ootasid oma võimalusi vasturünnakutel, kuid momentideni ei jõudnud.

Kui juba tundus, et puhkama minnakse seisul 0:0 lõi Gando Biala 45.+2 minutil avavärava ja kui sama mees lõi teise poolaja esimesel minutil 2:0 olid võõrustajad saanud oma tahtmise ja mäng veidi rahunes.

57. minutil teenis Karl-Ivar Maar teise kollase kaardi, mis tähendas ühtlasi ka väljakult eemaldamist. Kümnekesi suutsid saarlased Levadia rünnakuid tõrjuda kuni 83. minutini, siis lõid pealinlased veel kolm väravat.

“Mäng kestab ikka 90 minutit ja see lõpp tuli meil mängida väsimuse pealt,” tõdes Jan Važinski. ” Püüdsime täna mängida tervete meestega ja nendeta kellel on pisivigastused, mitu meest sai pisut puhkust. Aga samas on mul raske mängijatele pretensioone esitada, sest algusest lõpuni võideldi. Meie vastu olid mitmed asjaolud, sest taastumisaeg mängude vahel on olnud väike ja koosseisuga on probleemid.”

Jan Važinski sõnul on veel palju minna, sest see oli mäng number 17 ja järgmise kohtumisega jõutakse alles ekvaatorile. “Teeme mänguks Transiga tõsise ettevalmistuse, et anda neile kodus tõsine lahing,” märkis peatreener.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.