main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meeskond enne mängu. Alver Kivi

Meeskond enne mängu. Alver Kivi

FC Kuressaare kaotas kodus Pärnule

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
17.02.2018
20:24

Kuressaare kunstmurustaadionil mängitud hooajaeelses viimases kohtumises kaotas FC Kuressaare Pärnu Jalgpalliklubile 0:1.

Samal ajal toimuva treeninglaagriga kontrollkohtumise pidanud FC Kuressaarele lõid külalised värava 15. minutil. Kuigi võõrustajatel oli ka häid momente värav lüüa oma võimalusi realiseerida ei suudetud.

“Ma loodan, et see kaotus annab meie mängijatele mõtteainet ja selgust, et hooaeg tuleb raske,” rääkis peatreener Jan Važinski. “Siiani läks meil kõik libedalt. Kui me ei realieseri oma võimalusi ka Premium liigas, siis kerge ei tule.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.