main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Auhinna tseki andis Sander Seemanile üle kapten Sander Viira. Alver Kivi

Auhinna tseki andis Sander Seemanile üle kapten Sander Viira. Alver Kivi

FC Kuressaare kahe viimase kuu parim on Sander Seeman

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
23.10.2018
08:42

FC Kuressaare esindusmeeskonna kahe viimase kuu parimaks mängijaks valiti Saaremaa N’Golo Kanté ja Gennaro Gattuso hüüdnime saanud poolkaitsja Sander Seeman. Tasuks 100 eurone kinkekaart Sportlandilt.

“Ei ole kahtlustki, Sander on vaieldamatult meie meeskonna võtmemängija,” rääkis peatreener Jan Važinski. “Tema töömaht meeskonna kasuks on väga suur. Sander Laht lööb küll palju ja otsustavaid väravaid, kuid palli äravõtmisel ja pressingul on Seeman asendamatu. On positiivne, et ta avas nüüd veel ka oma väravaskoori. Kui varem olid söödud ette ja väravad tema nõrgem külg, siis nüüd on ta enda kallal vaeva näinud ning neid elemente ka parandanud.”

Samas näeb Jan Važinski Sander Seemanil veel arenguvõimalusi. “Sander peab saama palliga veelgi enesekindlamaks. Ja üks värav aastas on tema jaoks vähe. Hoopis 3-4 väravat ja 5-6 väravasöötu peaks olema ning usun, et see oleks tema jaoks reaalne,” lausus peatreener.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.