main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristo Kallas õhuvõitluses. Alver Kivi

Kristo Kallas õhuvõitluses. Alver Kivi

FC Kuressaare II vormistas Kristo Kallase kübaratrikist võidu

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
08.04.2018
16:15

FC Kuressaare II alistas Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste II liigas koduväljakul Pärnu JK Vaprus II 3:0, kõik kolm väravat lõi Kristo Kallas, neist ühe penaltist.

Treener Sander Viira oli Kristo Kallase kübaratrikiga rahul. “Kristo sai nädala eest isaks ja eks see on talle lisamotivatsiooni andnud, kuid ta on ka hästi treeningutel kaasa teinud ja nii see tulemus tuleb,” lausus ta.

“Võitsime küll 3:0, aga mängupildiga rahule ei jää, sest mäng oli väga kõikuv. Domineerisime vähe, oli palju praaki ja tundus, et poisid olid väsinud. Vastasele palju võimalusi ei andnud, aga üldiselt oleks tahtnud keskvälja rohkem kontrolli all hoida.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.