Reivo Vinter lei karistuslöögist värava. Alver Kivi

FC Kuressaare II-le Paides napp kaotus

Kategooriad: Jalgpall
26.05.2019
18:19

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas kaotas FC Kuressaare II võõrsil Paide Linnameeskond III -le 1:2 ja jätkab 16 punktiga neljandal kohal.

Kuigi võõrustajad asusid 20. minutil 1:0 juhtima, suutsid Kure mehed 32. minutil viigistada, kui karistuslöögist saatis palli väravasse Reivo Vinter. Paide lõi võiduvärava 83. minutil, kui pall muutis suunda ja oli Harald Nurmikule püüdmatu.

“Nad on kõiki kodus suureskooriliselt loputanud,” tõdes treener Jan Važinski. “Esimesel poolajal olid nad rohkem palliga, teine oli võrdsem ja meil olid teravad kontrad. Neil praktiliselt momente polnud.”