main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Reivo Vinter lei karistuslöögist värava. Alver Kivi

Reivo Vinter lei karistuslöögist värava. Alver Kivi

FC Kuressaare II-le Paides napp kaotus

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
26.05.2019
18:19

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas kaotas FC Kuressaare II võõrsil Paide Linnameeskond III -le 1:2 ja jätkab 16 punktiga neljandal kohal.

Kuigi võõrustajad asusid 20. minutil 1:0 juhtima, suutsid Kure mehed 32. minutil viigistada, kui karistuslöögist saatis palli väravasse Reivo Vinter. Paide lõi võiduvärava 83. minutil, kui pall muutis suunda ja oli Harald Nurmikule püüdmatu.

“Nad on kõiki kodus suureskooriliselt loputanud,” tõdes treener Jan Važinski. “Esimesel poolajal olid nad rohkem palliga, teine oli võrdsem ja meil olid teravad kontrad. Neil praktiliselt momente polnud.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.