main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Joonas Prii lõi võiduvärava. Allan Mehik

Joonas Prii lõi võiduvärava. Allan Mehik

FC Kuressaare II-le Mulgimaalt raske võit

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
28.06.2020
16:34

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas tuli FC Kuressaare II võõrsil Põhja-Sakala vastu  kahel korral välja kaotusseisust ja võitis keerulise kohtumise 3:2.

„Selles mängus oli meie jaoks raske igal pool,“ tõdes treener Jan Važinski. „Meil oli koosseisus 11 mängijat, väravas oli Kristen Mere, ilm oli väga palav ja väljaku kvaliteet väga kehv. Sellises olukorras saab määravaks meeskonna sisu ja seda meil oli.“

Võõrustajad avasid mänguskoori juba 7. minutil, kuid 35. minutil seadis Maarek Suursaar jalule viigi. Kohe teise poolaja algul said mulgid penalti ja asusid jälle juhtima. 70. minutil lõi Reivo Vinter penaltist 2:2 ja 88. minutil vormistas nurgalöögi olukorrast võidu Joonas Prii.

„Meil oli teisel poolajal veel väga palju võimalusi ja oli tunne, et pall ei taha kuidagi väravasse minna. Realiseerimine jättis soovida, aga õnneks lahendas Joonas oma olukorra ära,“ rääkis Jan Važinski.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.