main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mario Stern lõi kaks väravat. Alver Kivi

Mario Stern lõi kaks väravat. Alver Kivi

FC Kuressaare II-le kodus kindel võit

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
13.05.2018
10:09

Eesti jalgpallimeistrivõistluste teises liigas võitis FC Kuressaare II kodus Tõrva JK 5:0.

Kuressaare kunstmurustaadionil mängitud kohtumises otsustasid võõrustajad mängu saatuse esimese poole tunniga, kui Danel Tiiratsi, Eerik Poopuu ja Mario Sterni kahest väravast juhiti 4:0. Lõppseisu vormistas teisel poolajal Eerik Poopuu.

“Mängu alguses mängisime hästi, siis vajus mäng ära,” rääkis treener Sander Viira. “Sellega ei saa rahul olla, sest sellises seisus tuleb vastasega lustida ja pingutada lõpuni. Kohati lasime vastase isegi mängu. Teisel poolajal oli meil 5-6 head võimalust skoori veelgi suurendada, aga realiseerimine jättis soovida. Selle eest olid kolm väravat viiest väga head.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.