FC Kuressaare II kodus võidukas

Kategooriad: Jalgpall
27.05.2018
20:00

Kui FC Kuressaare II võitis Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas Raplamaa JK vastu poolaja 5:0, siis mäng lõpetati seisul 5:3.

Esimesel poolajal lõi kaks väravat väravavaht Rait Hansen, kes realiseeris esiteks penalti, kuid teise Rapla väravavaht tõrjus. Palli juures oli esimesena Hansen, kes oma võimaluse ära kasutas. Kaks väravat lõi veel Mario Stern, üks kanti Eerik Poopuu arvele.

“Mängisime kaks erinevat poolaega,” tõdes treener Sander Viira. “Teisel poolajal tegime küll palju vahetusi, aga pigem on mul etteheiteid rohkem väljakule jäänud põhimeestele, kes järgi andsid. Ka teised on mängumehed ja kasutavad sellised olukorrad kohe ära. Aga selline see sats on.”