main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Amor Luup võitleb palli pärast. Alver Kivi

Amor Luup võitleb palli pärast. Alver Kivi

FC Kuressaare II kaotas kodus liidrile

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
06.10.2019
15:46

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas kaotas FC Kuressaare II koduväljakul Lääne tsooni liidrile Paide Linnameeskond III-le 0:1.

Kure Arenal mängitud kohtumises tuli kodumeeskonnal tuli asuda vastu Paidele, kelle koosseisu seitse meistriliiga kogemustega mängumeest. Kohtumine oli kõrgetasemeline ja hea tempoga, kus külalised vormistasid võidu teise poolaja algul karistuslöögist.

“Oli hea mäng, vastased domineerisid, aga viik ei olnud kaugel,” märkis treener Jan Važinski. “Noored said päris hea kooli, sest meil oli algkoosseisus kuus alla 20-aastast mängijat ja nad vajad sellisel tasemel mänge. Kindlasti vajavad nad enda kõrvale kogenud mehi, siis toimub areng kiiremini.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.