main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mario Stern üritab kaitsjaid ülemängida. Alver Kivi

Mario Stern üritab kaitsjaid ülemängida. Alver Kivi

FC Kuressaare II kaotas kodus Keila JK-le

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
18.06.2016
14:09

Tormituul ja tugev vihm seekord ei aidanud ja FC Kuressaare II pidi Salme staadionil mängitud Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas tunnistama Keila JK 5:0 paremust.

Peamiselt individuaalsetest eksimustest sündinud väravatest kaotasid võõrustajad esimese poolaja 0:5. „Nagu eelmiseski mängus oli kõik avapoolajaga tehtud,“ tõdes treener Sander Viira.

„Määravaks said meie individuaalsed eksimused kaitses. Teisel poolajal olime mängus sees, kuid skoori muuta ei õnnestunud. Tundub ka, et need mehed, kes esinduses mängivad ei mängi duubli eest täiega. Ja paistab, et hea hooaja algus on meid pisut uinutanud.“

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.