main banner
Saaremaa Spordisõber logo




FC Kuressaare mehed koos emadega. Veiko Viil

FC Kuressaare mehed koos emadega. Veiko Viil

FC Kuressaare esimene murumäng lõppes kaotusega

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
13.05.2018
18:09

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste Premium liigas kaotas oma tänavuse esimese kohtumise murul mänginud FC Kuressaare koduväljakul 1:4 Paide Linnameeskonnale. Kure mängijad saatsid platsile nende emad.

“Mäng oli ühe, maksimum kahe väravalise vahega, aga meil oli õiget rünnakul tegutsemist vähe,” tõdes peatreener Jan Važinski. “Kui me võtame viimase mängu, siis nad lubasid meil keskväljakul ja tagant läbi mängida, aga meil lihtsalt oli rünnak täna liiga lahja. Viimasel kolmandikul oli kehvad pakkumised ja valed otsused.”

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises jäid saarlased kaotusseisu 21. minutil, kui täpne oli Michael Lilander. 41. minutil suurendas Paide eduseisu Tarmo Neemelo, kuid kaks minutit hiljem lõi Elari Valmas penaltist ühe tagasi. 81. ja 87. minutil oli kahel korral resultatiivne Samson Onomigho Iyede.

“Esimene mäng murul ja oli näha, et meil oli füüsiliselt raske,” märkis Jan Važinski. “Keha ja jalad oid poistel kanged, aga ka kaitses rahunesime maha. Üleminekut vasturünnakule tuleb veel harjutada.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.