Aivar Jäns viis oma meeskonna juhtima. Alver Kivi

FC Kuressaare U17 naases puhkuselt viigiga

Kategooriad: Jalgpall
05.08.2017
21:31

FC Kuressaare noormehed alustasid jalgpalli U17 Eliitliiga teises liigas pärast suvepuhkust 1:1 viigiga võõrsil FCI Tallinna eakaaslaste vastu.

“Enne mängu oleks viigiga rahul olnud, aga mängu kulgemise järgi oli reaalne ka kolm punkti välja teenida,” rääkis treener Jan Važinski, kelle sõnul oli algul initsiatiiv võõrustajatel, kuid ohtlikke olukordi luua ei suudetud.

25. minutil viis Aivar Jäns FCKuressaare karistuslöögist 1:0 juhtima. Ka teist poolaega alustasid saarlased ründavamalt ja Karl Sireli karistuslöögist tabas pall korra ka vastaste väravaposti.

Viigiväravani jõudsid FCI mängijad 62. minutil täpsest kauglöögist ja omasid ka lõpus initsiatiivi, kuid võiduväravani nad ei jõudnud. “Poisid näitasid kvaliteeti, mängisid tahtmise ja distsipliiniga,” märkis Jan Važinski. “Harald (Nurmik) ei saanud seekord väravas mängida ja teda asendanud Kris Burk sai väga hästi hakkama.”