main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Santose mängijad püüavad Maarek Suursaar läbimurret takistada. Alver Kivi

Santose mängijad püüavad Maarek Suursaar läbimurret takistada. Alver Kivi

FC Kuressaare alistas Tartu FC Santose kindlalt

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
13.08.2017
00:42

Kuressaare linnastaadionil vihmasajus, tormituules ja päikesepaistes kulgenud kohtumises oli domineerivamaks pooleks FC Kuressaare ja külla saabunud Tartu FC Santos pidi lahkuma 1:4 kaotusega.

“Kui võit tundub numbriliselt kindel, siis oli see seda ka mänguliselt,” tunnistas meeskonda juhendanud Martti Pukk. “Kui meil oli mängu peale väravavõimalusi palju, siis Santosel üks ja selle lõid nad ka ära.”

Võõrustajad võtsid mänguohjad kohe enda kätte ja juba 5. minutil realiseeris Sander Laht Maarek Suursaare täpse söödu väravaks. Ja kuigi külalistel õnnestus 17. minutil Alex Meinhardi väravast viigistada mindi siiski puhkama Kure 2:1 eduseisul. Kaks minutit enne puhkama minekut lõi Sander Laht Mario Sterni söödust oma teise värava.

“Ei tea kas ilm ehmatas nad ära, igatahes saime paremini mängu sisse,” märkis Martti Pukk. “Lõime ise ilusad väravad, aga kahjuks lasime oma eksimusest ka ühe vastu lüüa. Õnneks saime šokist kiirelt üle, rünnak hakkas toimima ja kaitse pidas.”

Teisel poolajal lõi Maarek Suursaar 3:1, taas andis talle täpse palli ette Stern. Lõppskoori vormistas vahetusest sekkunud ja oma esimesest puutest 90. minutil värava löönud Margus Rajaver.

“Teisel poolajal oli moment, kus me ees palli korralikult pidama ei saanud, aga õnneks kaitse pidas,” lausus Martti Pukk. “Peab kiitma taas kogu meeskonda, aga Suursaar, Laht ja Stern tegid ees suure töö ära ja Rajaveri värav esimese puutega pani kuldse punkti.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.