main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Silver Alex Kelder mängis resultatiivselt. Alver Kivi

Silver Alex Kelder mängis resultatiivselt. Alver Kivi

FC Kuressaare Aastalõputurniiril kolmas

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
30.12.2019
07:07

Tallinnas Kalevi spordihallis mängitud traditsioonilisel jalgpalli Aastalõputurniiril sai FC Kuressaare Premium liigas teist aastat järjest kolmanda koha.

“Meil oli küll vähe mängijaid, aga siin loeb võistkond, selle sisu ja tahe mängida,” ütles meeskonda juhendanud Jan Važinski, lisades, et emotsioon on positiivne ja tulemus on kindlasti rõõmustav.

Alagrupis teenis FC Kuressaare 7 punkti ja sai FC Flora järel teise koha. Avamängus kaotati Eesti meistrile 0:2, JK Tallinna Kaleviga tehti viik 1:1 (Oliver Rass), Paide Linnameeskond võideti 3:2 (Oliver Rass, 2 Silver Alex Kelder) ja Tartu Tammeka alistati Tanel Neubaueri väravatest 2:1.

Turniiri poolfinaalis tuli minna kokku Nõmme Kalju FC-ga, kellele kaotati 1:3 (Oliver Rass). 3.-4. koha mängu normaalaeg Viljandi JK Tulevikuga lõppes 2:2 (Märten Opp, Silver Alex Kelder) ja penaltiseerias jäi 3:2 peale Kure. Finaalis võitis FC Flora 3:1 Kalju.

“Enne Tammekaga mängu saime aru, et poolfinaal on meie jaoks reaalne,” rääkis Jan Važinski. “Kahjuks ei suutnud Kalju vastu oma võimalusi realiseerida. Mängus Tulevikuga andis kindlasti tunda, et pidime mängima kaks kohtumist järjest. Penaltiseerias olime aga väga enesekindlad.”

FC Kuressaare: Magnus Karofeld, Ranon Kriisa, Sten Penzev, Oliver Rass, Marco Lukka, Silver Alex Kelder, Mairo Miil, Rauno Tutk, Tanel Neubauer, Märten Opp.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.