main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Poisid turniiril. FC Kuressaare

Poisid turniiril. FC Kuressaare

FC Kuressaare 2008 poisid valmistusid hooajaks Tiger Cupil

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
16.04.2019
08:53

FC Kuressaare 2008. aastal sündinud poiste grupp osales nädalavahetusel rahvusvahelisel turniiril Tiger Cup.

“Turniiri eesmärk oli enne liigahooaja algust saada korralikult kogemusi, et maksimaalselt hooajaks valmis olla,” rääkis treener Reivo Vinter. “Kuna poistel oli ka pikk võistluspaus olnud ning esimene võistlus üldse suluseisuga ja uue asetusega, siis osutus A-taseme turniir meile üpris keeruliseks ja tuli leppida 15. kohaga 16 võistkonna seas. Ma arvan, et need kuus tugevat mängu andsid meile väga hea kogemuse, mille pealt nüüd liigamängudele minna ja seal head minekut näidata.”

Võistkonnas mängisid Artur Teller, Hendrik Õigemeel, Karel Mälk, Karl-Ernst Lepmaa, Karl Artur Sipelgas, Alex Kaju, Hubert Spitšõn, Eke Tarkin, Kerton Lokna, Raido Õispuu, Ralf Liiva

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.