main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rasmus Saar lõi liigas oma esimese värava. Alver Kivi

Rasmus Saar lõi liigas oma esimese värava. Alver Kivi

FC Flora sai FC Kuressaare vastu minimaalse võidu

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
16.05.2018
21:40

Kuigi kaks eelmist kohtumist FC Floraga olid FC Kuressaare jaoks lõppenud suureskoorilise kaotusega mindi seekord jalgpalli Premium liiga kohtumisele ilma aukartuseta ja võitluslikult ning tiitlikaitsja sai seekord võidu vaid 2:1.

“Kõik poisid olid tublid, pärast eelmisi kaotusi tegime õiged järeldused ja kõik mängisid südamega,” rääkis peatreener Jan Važinski. “Juba riietusruumis oli näha, et vastase ees ei tunta mingit aukartust ja mehed soovisid väljakule minna. Oli raske, aga hirmu tiitlikaitsja ees ei olnud ja mängunälg oli olemas.”

Tallinnas A.LeCoq Arenal mängitud kohtumises suutis FC Kuressaare oma värava puutumatuna hoida 43. minutit, siis jäeti kastis valveta Zakaria Beglarišvili, kes palli viielt meetrilt võrku lõi. Võõrustajad asusid 2:0 juhtima 62. minutil, kui täpsest tsenderdusest lõi Joseph Saliste palli peaga Roland Küti selja taha.

“Zaka on kindlasti Eesti liiga parim mängija,” tõdes Jan Važinski. “Jälgisime teda ja püüdsime tegevust piirata, aga ta oli sel korral lihtsalt õigel ajal õiges kohas. Samas teeb head meelt, et me ei andnud neile palju võimalusi. Kaitses mängisime kompaktselt ja distsipliiniga.”

Kure jõudis sihile 90. minutil, kui vasturünnakul sai löögile Rasmus Saar, väravavaht Magnus Karofeld eksis palli püüdmisega ja poolkaitsja sai kirja oma debüütvärava Premium liigas. “Saime hea kontra ja palli kasti,” kommenteeris Jan Važinski. “Rasmus üritas ja sellisel tasemel peab õnne ka olema. Homme ei mäleta enam kedagi, kuidas see värav tuli, küll aga jääb ajalukku skoor.”

Samas andsid mõlema meeskonna peatreenerid mitmele oma põhimängijale puhkepäeva. “Premium liigas on väga tihe mängugraafik ja mul on rõõm näha, et mul on rotatsioonis 18-19 mängijat, kes on valmis väljakule minema ja oma koha välja mängima,” selgitas Jan Važinski.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.