main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Margus Rajaver võitleb palli pärast. Alver Kivi

Margus Rajaver võitleb palli pärast. Alver Kivi

FC Flora lõi Kurele seitse vastuseta palli

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
05.04.2018
08:23

Kuressaare kunstmurustaadionil läks jalgpalli Premium liiga kohtumises FC Kuressaare valitseva Eesti meistri FC Flora vastu lahingut andma, kuid vastasemeisterlikkust tunnistama pidanud saarlased kaotasid 0:7.

“Ei saa öelda, et eksisime positsiooniliselt, et olime rünnakul ja kaotasime palli,” rääkis peatreener Jan Važinski. “Flora oli individuaalses meisterlikkuses meist igal pool üle. Mehed olid kiiremad, targemad ja kavalamad. Kõik pingutasid 90 minutit ja rabelesid, lihtsalt võtab aega, et me sellise tempo ja kvaliteediga harjume.”

Viimastes kohtumistes on vastased tulnud hästi toime Kure kolme mehega kaitseliini murdmisega. Kui liin on kõrgel antakse pall Elari Valmase, Mario Pruuli ja Sander Viira selja taha või söödetakse pall nende vahelt läbi.

Palju kasutatakse rünnakuid läbi vasaku ääre, kus kaitsja positsioonil tegutseb Sander Laht. Viimasele meeldib aga rohkem rünnata ja tekkinud auku saadetakse ka kohe pall ja Viira jääb hätta. Sellel positsioonil mängides, aga kaob ka Sander Lahe teravus palliga.

“Ei saa öelda, et kaitses tehtud vead oleks kahe mängija vigadest,” rääkis Jan Važinski. “Korra oli mitme mehe viga, korra kellegi individuaalne eksimine. Mingil momendil  mängija veerand tundi jõuab, siis annab paar minutit järgi ja kaotab positsiooni või kahevõitluse. Stabiilsuse osas on meil puudujäägid ja peame tööd tegema.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.