main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mänguks valmis. Allan Mehik

Mänguks valmis. Allan Mehik

FC Flora Kuressaarele armu ei andnud

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
21.04.2019
16:04

Mitme põhimeheta mänginud FC Kuressaare kodus mänginud FC Flora vastu rohtu ei leidnud ja väljakult tuli lahkuda 0:5 kaotusega.
Peatreener Jan Važinski andis puhkepäeva Sander Seemanile, Sander Lahele ja Rauno Tutkile. Vigastusega oli eemal väravavaht Magnus Karofeld, esimest korda said sel hooajal mängu Rasmus Saar ja Kristjan Moorats.
Esimesel poolajal lõid Flora väravad Konstantin Vassiljev ja Erik Sorga, pärast puhkepausi jõudsid eesmärgile Pavel Dõmov ja kahel korral Herol Riiberg.
Peatreener Jan Važinski ütles, et olid probleemid koosseiuga ja kaitsemäng oli liiga passiivne. “Nüüd on enne mängu Kaljuga nädal aega kosumiseks,” märkis ta.
Kaitsja Mario Pruul lisas, et esimest korda sel hooajal mängiti viie kaitsjaga ja see oli harjumatu ning ilma ründajata oli keeruline. “Kui palli võitsime, siis ees ei suutnud seda hoida,” tõdes ta. “Suutsime kohati päris hästi surve alt välja tulla, aga kui peale lüüakse palju siis mõni läheb sisse ka.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.