main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Auhinna andis üle Jüri Virves. Allan Mehik/soccernet

Auhinna andis üle Jüri Virves. Allan Mehik/soccernet

Fännid valisid FC Kuressaare parimaks Sander Lahe

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
26.05.2019
09:33

Premium liiga esimese ringi parim on FC Kuressaare fännide valikul ründaja Sander Laht, kes edestab kaitsja Märten Pajunurme ja ründaja Maarek Suursaart.

Hääli said: Sander Laht 17, Märten Pajunurm 11, Maarek Suursaar 8, Sander Seeman 8, Roland Kütt 7, Mario Pruul 4, Reivo Vinter 4, Elari Valmas 3, Märten Opp 3, Mairo Miil 2, Magnus Karofeld 2, Karmo Paju 1, Karl Ivar Maar 1, Alari Saar 1, Oliver Rass 1, Rauno Tutk 1.

“Mõtlesime sel aastal midagi uut teha,” rääkis üks aktiivsemaid fänne Jüri Virves. “Peale igat ringi toimub fännide hääletus ja valitakse ringi parim mängija. Minul isiklikult oli raske valikut teha, sest kogu meeskond mängib väga hästi ja ükskõik, kes vääriks seda parima tiitlit.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.