main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Erich Teigamägi. EKJL

Erich Teigamägi. EKJL

Erich Teigamägi valiti Euroopa Kergejõustikuliidus tähtsale positsioonile

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
15.04.2019
08:39

Euroopa Kergejõustikuliit valis endale järgmiseks neljaks aastaks presidendi. Oma ametipositsioonil teenis võimaluse jätkata Svein Arne Hansen. Ühtlasi valiti Euroopa Kergejõustikuliidule nõukogu, millesse osutus valituks ka Eesti Kergejõustikuliidu president Erich Teigamägi, vahendab Postimees.

Alaliidu asepresidendi rolli kannavad järgmisel neljal aastal sakslanna Cherry Alexander, bulgaarlane Dobromir Karamarinov ja tšehh Libor Varhanik. Asepresidendi valimisel oli üks tingimustest see, et valituks osutuks vähemalt üks naine ja mees.

Euroopa Kergejõustikuliidu nõukokku kuuluvad järgmisel neljal aastal: Slobodan Brankovic (Serbia), Nadja But-Husaim (Valgevene), Raul Chapado (Hispaania), Fatih Cintimar (Türgi), Jean Gracia (Prantsusmaa), Karin Grute Movin (Rootsi), Marton Gyulai (Ungari), Frank Hensel, (Saksamaa), Anna Kirnova (Slovakkia), Dimakos Panagiotis (Saksamaa), Antti Pihlakoski (Soome), Sonja Spendelhofer (Austria) ja Erich Teigamägi (Eesti).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.