main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Enri Nurmik mänguks valmistumas. Alver Kivi

Enri Nurmik mänguks valmistumas. Alver Kivi

Enri Nurmik tõmbas taas selga FC Kuressaare särgi

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
10.03.2023
11:14

FC Kuressaarega liitus viimased hooajad Eesti jalgpallimeistrivõistluste kolmandas liigas Tallinna SC ReUnited meeskonna väravas seisnud Enri Nurmik.

„Klubilt tuli huvi ja jõudsime kokkuleppele,“ rääkis Enri Nurmik. „Olen meeskonnaga koos üle aasta trenni teinud ja miks mitte, olen selleks valmis. Igapäeva tööga ka sobib ja tööandja on mängudel käimise suhtes mõistlik.“

Enri Nurmik annab endale aru, et esialgu on ta Magnus Karofeldi järel teisel positsioonil. „Magnus on Premium liiga kogemusega hea väravavaht ja hooajaeelsete mängude põhjal hetkel number üks,“ märkis ta.

„Treenerid otsustavad, kes mängib ja kui vaja olen valmis vastutust võtma. Olen teinud küll peamiselt trenni ja mänginud vähe, kuid terve talv on tööd tehtud ning soov ja vorm mängimiseks on olemas.“

FC Kuressaaret on Enri Nurmik esindanud varem 54 mängus, seistes Saaremaa esiklubi postide vahel 2016. aastal Esiliiga B-s ja 2017. aastal Esiliigas. Seejärel tegi ta jalgpallis kolme aastase pausi, kuni liitus 2020. aastal SC ReUnitediga.

„Kolmandas liigas mängimine on harrastusspordi tasemel, mis muidugi palju juurde ei anna, kuid ära ka ei võta,“ ei teinud väravavaht madalamal tasemel mängimise pealt tippsatsi üle tulekust numbrit.

„Olen saanud vanemaks, kogemusi on rohkem ja see annab alati juurde. Mul on heameel meeskonnaga taas liituda ning olen tänulik klubile ja treeneritele võimaluse eest. Annan endast parima, et aidata meeskonda ning teenida mänguminuteid.“

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et Enri Nurmik on meeskonnaga koos treeninud kaks aastat ja näidanud end kõige positiivsemast küljest. „Ta on ka riietusruumis olnud avatud ja meile ka selles osas sobiv,“ märkis ta.

„Enri on oma mängus kogu aeg juurde pannud ja tagasiside on ainult positiivne. Nii treenerid, kui meeskond teda usaldavad. Magnus alustab meil esimese numbrina, kuid hooaeg on pikk ja usun, et Enri saab ka kindlasti oma võimaluse.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.