main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Seekord emadega. Allan Mehik

Seekord emadega. Allan Mehik

Emad toovad FC Kuressaare mehed väljakule

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
12.05.2018
08:12

Pühapäeval Kuressaare linnastaadionil mängitavas jalgpalli Premium liiga kohtumises Paide Linnameeskonnaga toovad FC Kuressaare mängijad maskotipoiste asemel väljakule seekord nende emad.

„Tahame, et emadepäeva puhul ei oleks seekordsel mängul tähed mitte niivõrd mängijad, vaid nende emad, kes sellised tublid mehed on üles kasvatanud,“ rääkis plaanidest FC Kuressaare president Priit Penu.

„Emad toovad oma poisid väljakule ja annavad nendele mänguks kõik parema kaasa. Enamusel on emad kohal, vaid ühel mehele peab kahjuks tööl olema. Vaheajal tahame ka aktiivsematega ühe väikese mängu teha.“

Emadepäeva puhul on kõigil mängule tulnutel võimalus end kostitada pannkookidega, mida ilmselt kõik emad on oma lastele teinud. Küpsetajana tuleb kohale Tiina pannkoogid ja pannilt tulnud soolaseid, kui magusaid pannkooke saavad kõik osta. Lisaks saavad kõik emad mängule tasuta, kuid loodab, et ikka isad ka kaasa tulevad.

Nii FC Kuressaare, kui Paide Linnameeskond on kogunud 10 punkti ja jagavad turniiritabelis 6.-8. kohta. Eelmise kohtumise Paides saarlased kaotasid 1:3. „Ma väga loodan, et keegi ei taha ema silmade all kaotada,“ rääkis Priit Penu, lisades, et mäng tuleb muidugi väga raske, aga lõpptulemus võiks olla siiski positiivne.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.