main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Nette ja Eliisa Peit. volley.ee

Nette ja Eliisa Peit. volley.ee

Eesti võrkpallinaiskond alustas Hõbeliigat kaotusega Sloveenia vastu

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
26.05.2019
08:51

Sloveenia oli Mariboris Eesti naiskonnast üle 3:0 (25:18, 25:22, 25:23), Eesti koosseisus alustasid Eliisa Peit ja Nette Peit.

Kogu mängu kokkuvõttes tõi Nette Peit 9 punkti, talle serviti 23 korda ja näitas suurepärast 61%-list õnnestumist. „Tahtmist oli palju, aga puudu jäi kokkumängust,“ kommenteeris mängu tulemust peatreener Andrei Ojamets volley.ee-le.

„Esimeses geimis olime väga krambis, pärast läks juba mänguks. Kahjuks jäi otsutavatel hetkedel külmast peast ja otsustavusest puudu. Aga nagu teine treener Marko Mett mängu lõpus ütles, et kodus me paneme neile ära, nii teemegi kõik, et see nii ka juhtuks.“

Eesti naiskonna järgmine mäng Euroopa Hõbeliigas on kolmapäeval, 29. mail Portimãos Portugali vastu. Portugal kaotas oma esimese mängu kodus Kreeka vastu 0:3.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.