main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Marek Niit Audi vormis. Eesti kergejõustiku Liit

Marek Niit Audi vormis. Eesti kergejõustiku Liit

Eesti esisprinter Marek Niit sõlmis sponsorlepingu Audiga

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
16.03.2015
09:41

Üheksa Eesti rekordi ja tipptulemuse omanik, juunioride maailmameister 2006. aastast, paljukordne Eesti meister ning rahvusvaheliste tiitlivõistluste poolfinalist sprinter Marek Niit sõlmis sponsorlepingu Audi Eestiga, vahendab Eesti Kergejõustikuliit.

Marek Niidu sõnul on tegemist väga olulise toetusega: „ Audi sponsorlus aitab mul ellu viia käesoleva aasta treeninguid USAs ning valmistuda Pekingis toimuvaks MM-iks.“

„Marek Niit on sportlane, kellel on juba tulemusi ette näidata ja kelles näeme veel potentsiaali ja jõudu saavutada enamat. Soovime Saaremaalt pärit Marekile vastupidavust ja edu selleks hooajaks“, põhjendab koostööprojekti tagamaid Audi Eesti tegevjuht Peeter Tiitson.

Audi Eesti on ka B-vanuseklassi Eesti meistrivõistluste auhinnasponsor.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.