main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Eerik Poopuu on vastaste kaitsja seljataha jätnud. Alver Kivi

Eerik Poopuu on vastaste kaitsja seljataha jätnud. Alver Kivi

Eerik Poopuu tahab hakata rohkem väravaid lööma

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
28.11.2017
08:28

FC Kuressaare esindusmeeskonna kõige enam arenenud noormängijaks valitud poolkaitsja Eerik Poopuu hinnangul on tema jaoks kindel koht, kus juurde panna rohkem väravaid lööma hakata.

„Hooajal oli palju võimalusi, kuid ainult üks värav liigas ja üks karikas,“ tõdes ta. „Järgmise hooaja eesmärgid oleks kindlasti rohkem trennis käia, füüsilist parandada, olukordade lõpetamisel kindlamalt tegutseda ja muidugi rohkem väravaid lüüa.“

Aga just tänu esindusmeeskonna põhikooseisu saamisega jääb Eerik Poopuu oma hooajaga rahule, sest algul noormehel väga plaane polnud ning ta oli valmis duubli eest mängima ja esinduse pingil istuma.

„Polnud suurt motivatsiooni esinduse põhikoosseisu ennast mängida,“ tunnistas ta. „Olin harjunud keskpoolikus mängima, aga kui Sander Laht sai vigastada pandi mind vasaku ääre peale, mis mulle rohkem meeldis.“

Eerik Poopuu tunnistas, et ise ta oma arengut väga ei märganud kuna trenni jõudis vähem. „Aga tunnen, et kõige rohkem olen juurde pannud töövõimes joosta ääre peal kaitsest rünnakule ja tagasi,“ märkis ta.

Meeskonna peatreeneri kohusetäitja Sander Viira ütles, et Eerik Poopuu mängis suure isuga ja see oligi peamine märksõna. „Tal silmad põlesid, kuid lõpus nagu teistelgi meestel andis tunda see, et oli olnud liiga palju mänge,“ selgitas ta.

„Hooaja algul ei julgenud temalt sellist arengut oodata. Trennis käis Eerik kehvalt ja ettevalmistus jäi puudulikuks, aga kusagilt suutis ta juurde panna ja duubli mängudes jäi oma heade sooritustega silma. Ka esinduses muutus tema mäng aina paremaks. Kui ta muidu mängis keskpooliku koha peal, siis panime ta äärele ja tundus, et tuju läks kohe paremaks ja motivatsiooni tuli juurde. Palliga oli ta ohtlik ja kaitsetöös hea.“

Sander Viira hinnangul on Eerik Poopuul siiski veel palju juurde panna ning seda eeskätt suhtumises trennidesse. „Füüsilist vormi tuleb parandada, sest trennita on raske terve mäng ära kesta. Muidugi on juurde panna ka palliga mängus, tsenderdused peavad kujunema selliseks nagu ääres olema peavad,“ märkis treener.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.