main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meeskonnakaaslane Mihkel Räime rattaid vahetamas. Noa Arnon

Meeskonnakaaslane Mihkel Räime rattaid vahetamas. Noa Arnon

Ebaõnne jada rikkus Mihkel Räime võistluse

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
22.08.2018
08:51

Israel Cycling Academy klubi jalgrattur Mihkel Räim läks Belgias GP Zottegem head tulemust tegema, kuid ohtralt ebaõnne rikkus saarlase võistluse.

Mihkel Räim ütles, et juba alguses tundus, et tuleb huvitav sõit kuna ühtegi suuremat meeskonda peal polnud ja oodati võis lõpmatuid rünnakuid. Nii ka juhtus! Esimesel korralikumal munakivilõigul suutis Mihkel Räim niimoodi sõita, et lõhkus korraga mõlemad kummid. Meeskonnakaaslane oli saarlase selja taga jäi seisma ja vahetas tal jooksud ära ja ise enam gruppi ei jõudnud.

Peale jooksuvahetust oli Mihkel Räim juba grupi lõpus kui pidi veelkord seisma jääma, kuna käiguvahetaja oli paigast ning ta oli sunnitud ühe käiguga rassima. Lõpuks sai saarlane siiski korralikult minema ning auto abiga hakkasin pundile lähenema.

“Raadiost kuulsin, et Neilands oli mind ootama jäänud ja peagi üritasime koos punti püüda. Küll ise omal jõul, küll natukene auto tuules,” rääkis Mihkel Räim.

“Panime päris palju energiat sinna magama, aga pundi me kätte saime. Pärast üritasin veel mõnda jooksikutegruppi end nihverdada ning samuti munakivilõigul gaasi anda, et eest ära saada, kuid sajaprotsendiliselt see ei õnnestunud. Kahel korral läksime Neilandsiga esimesel ja teisel positsioonil munakale ja andsime natuke gaasi, saime mõlemad korrad minema, kuid kaua see ei kestnud. Ikka oli mingi tiim, kellel mehi ees polnud ja asja järgi vedas.”

Kolm ringi enne lõppu sõitis Mihkel Räim ühele jooksikutegrupile järele, kui tundis, et jalas imelik tunne. “Peale kurvi tõusin püsti, et kiirendada ning mõlemad jalad läksid reie tagant krampi,” selgitas rattur.

“Niisugust tunnet pole ammu olnud. Peale seda sai kohe punt eest ära ja sõit oli tehtud. Üritasime veel natuke asja parandada, et Kanada poiss ette saaks ja hoidsime Neilandsiga tempot üleval ja andsime endast kõik ning seejärel vajusime munakivil läbi pundi.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.