main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Monte rajal. Ott Tänak facebook

Monte rajal. Ott Tänak facebook

Ebaõnn langetas Ott Tänaku seitsmendaks

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
26.01.2019
09:21

Autoralli MM etapp Monte Carlos kulges Ott Tänakule mitmete tagasilöökidega ja nii lõpetas saarlane reedese võistluspäeva seitsmendal kohal kaotades liider Sebastien Ogierile 2.34.

Taktikaline tagasilöök tuli esimene katsel, kui korraldajad jätsid publiku käitumise tõttu selle ära. Kuna seal oli tegu suhteliselt lumise ja jäise rajaga olid Tänakul kaasas neli naastrehvi, kuid nüüd ei saanud ta neid enda ära kasutada ja langes järgmisel katsel liidrikohalt teiseks.

Seitsmendal katsel pidid Ott Tänak ja Martin Järveoja oma Toyotal ratast vahetama, millega kaotati kaks minutit ja liidriks tõusnud Sebastien Ogierile kogunes kaotust 2.39, mis andis kokkuvõttes seitsmenda positsiooni, millega päev ka lõppes.

“Kokkuvõttes oli päev täis väljakutseid,” rääkis Ott Tänak. “Hommikul oli meie strateegia rajatud esimesele katsele ja selle ära jätmine tähendas, et meil ei olnud kasutada enam vajalikku ja õiget rehvi.”

Ott Tänaku sõnul oli pärastlõunane esimene katse keeruline, sest vaheldusid lumi, jää ja kuiv asfalt, siis tuli rehvi purunemine ja viimane katse oli lihtsalt kindel läbimine. “Aga meil on veel kaks päeva minna ja nagu teada võib Montes kõike juhtuda ja seega me jätkame võitlust ning anname endast parima,” märkis rallipiloot.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.