main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Denis Losnikov lõpetas karjääri

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
12.05.2022
09:39

Viimasel hooajal Tallinna Selveri kaptenina mänginud ja endine Eesti koondislane Denis Losnikov teatas pärast hooaja viimast mängu, et on otsustanud 28-aastasena mängijakarjääri lõpetada.

„Uued eesmärgid ja väljakutsed,“ põhjendas Denis Losnikov oma tehtud sammu. „Mul ei ole enam aega professionaalsel tasemel võrkpalliga tegeleda, pere ja töö ning muud huvitavad ettevõtmised nõuavad aga aega ja kusagilt pidi selle järele andmise tegema.“

Oma karjääri jooksul esindas Denis Losnikov peamiselt Tallinna Selveri meeskonda, ühel hooajal kandis ta Rakvere särki. „Eestis mängides olen kõik, mis võimalik korra kätte saanud ja olen saavutatuga rahul,“ märkis Losnikov.

„Kõige enam hindan ikkagi meistritiitleid ja neid on mul kolm. Ka Eesti koondist sai esindatud, midagi õnnestus ka võita ja kokkuvõttes võib nüüd öelda, et kindlasti oli põnev aeg ja on mida meenutada.“

Samas leidis Denis Losnikov, et välisklubis oleks võinud siiski ka korra oma võimeid ja oskusi proovida. „Olin juba päris minemas, kuid siis jäi asi klubi poolt millegipärast katki ja sinna see kõik läks,“ tõdes ta.

Denis Losnikov mängis oma meeskondades nii liberona, kui nurgaründajana ja kandis ka kaptenipaela. Mängumees ei osanud öelda, kas midagi ka tegemata jäi ja midagi konkreetset välja tuua ta ei osanud. „Nooruses oleks võib-olla võinud midagi teisiti teha, aga kokkuvõttes olen ikkagi rahul,“ tõdes ta.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.