main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Daniel Rüütel regatil. Riina Ramst

Daniel Rüütel regatil. Riina Ramst

Daniel Rüütel krooniti Pärnu Sügisregatil Eesti meistriks

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
12.09.2017
08:32

Pärnu Sügisregatt lõpetas tänavuse purjetamise Eesti meistrivõistluste sarja noorte paadiklassidele, kus Laser 4.7-l tuli meistriks Daniel Rüütel, Silver Vahstein sai hõbeda.

Klassis Laser 4.7 olid finaalis vastamisi Silver Vahstein (Saaremaa Merispordi Selts), Johannes Hubert Pukk (ROPK) ja Daniel Rüütel (SMS) ning neile poolfinaali parimana konkurentsi pakkunud lätlane Eduards Plavins. Ka finaalsõit õnnestus kõige edukamalt just Plavinsil ning Pukk ja Rüütel pidid leppima lõunanaabri järel teise ja kolmanda lõppkohaga. Eesti meistriks tuli Laser 4.7 klassis Daniel Rüütel Silver Vahsteini ja Johannes Hubert Pukki ees.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.