BC Hundid võttis teise võidu

Kategooriad: Korvpall
03.11.2017
08:18

Tallinnas Audentese spordikeskuses mängitud Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliigas sai Kuressaare BC Hundid/ASSA ABLOY 95:94 jagu Noorteliiga II -st ja sai sellega kirja oma teise võidu.

Jätkuvalt vigastustega kimpus Hundid olid seekord kohtumisel 9 mehega ja mängu algus ei tõotanud head, sest jäädi 2:11 kaotusseisu. Hiljem mäng tasakaalustus, hästi tabas kaugelt Urmas Oja (kokku kolmesed 5/5!), aga esimene veerand G4S-le 21:13.

Teisel veerandi alguses õnnestus mäng võrdsustada 25:26, hästi sekkus mängu Raigo Sooär (kokku 19p ja 9lp), kuid peale vastase time-outi mäng lagunes ja vastane tegi 12:0 spurdi. Poolaeg 51:34 G4S-le.

Kolmandal veerandil hakkasid Hundid vaikselt järgi tulema, mitu korda käidi 10 punkti peal ära, aga ülihästi kolmeseid tabanud (37/15) vastane Hunte lähemale ei lasknud. Neljandal veerandil tegid Hundid kauaoodatud murdmise ära.

Pidurdamatus hoos oli Markus Metsala, kes ladus endise koduklubi korvi 28 punkti! Lõpp läks thrilleriks, aga Hundid olid õnneks vabavisetel kindlad ning vastase viimasel sekundil tabanud kolmene oli vaid statistiline viga.

Väga hea mängu tegi Huntide mängujuht Andri Väljaots, kes 35 minutiga viskas 12 punkti, andis 9 resultatiivset söötu, tegi 5 vaheltlõiget ja 0 pallikaotust!