main banner
Saaremaa Spordisõber logo
BC Hundid sai uue fännisärgi

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
02.12.2017
09:48

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliigas mängiv BC Hundid sai valmis oma 2017/2018 hooaja fännisärgi.

Selle hooaja fännisärk (autoriks taas Karmo Ruusmaa) on pühendatud klubi esimesele noorele juubelile ehk siis tähistatakse klubi viiendat aastat. Särgi kujundus peegeldabki eelkõige seda sündmust ja Huntide karja ühtsust. Seljalt leiab traditsioonilise Hundikäpa ja klubi asutamise aasta.

Kuna selle särgi puhul on kasutatud ka kulla trükki (vähemalt nii trükikojas öeldi), siis kujunes seekord on särgi hinnaks 15 Euri. Piiratud tiraažiga väljalaset saab jõulumehe kingikotti lisada juba alates 2. detsembrist, kui kell 18 kohtuvad Hundid Kuressaare spordihoones.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.