main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Avatud on noorsportlase stipendium

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
07.09.2023
08:52

ERGO kindlustus ja Eesti Olümpiakomitee on taas kutsumas noori sportlasi kandideerima ERGO noorte sportlaste stipendiumile, mis on ellu kutsutud juba kaheksa aastat tagasi eesmärgiga toetada noori nende spordikarjääri edendamisel.

Ka sel aastal jagatakse sportlastele ühtekokku 25 000 eurot. Seekord oleme nihutanud sportlaste vanuse alampiiri – ootame kandideerima noori alates 16. eluaastast.

Kandideerimiseks on vaja täita kandideerimisvorm ERGO veebis. Täpsema info ja tingimused leiab siit https://www.ergo.ee/ergo/ergo-toetab/ergo-noorte-sportlaste-stipendium.

Kõik kandideerimisavaldused vaatab läbi zürii, kuhu kuuluvad ERGO ja EOK esindajad ning Aet Süvari meedia poolelt ja Virge Naeris sportlaste vaimse tervise teemade eestvedajana.

Stipendiumi saajad selguvad oktoobri alguses.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.