main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl Patrick Lauk Kuressaare kriteeriumil. Alver Kivi

Karl Patrick Lauk Kuressaare kriteeriumil. Alver Kivi

Astana annab Karl Patrick Laugule võimaluse neljal võidusõidul

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
31.07.2017
17:17

Jalgrattur Karl Patrick Lauk saab maailma ühe tuntuma profiklubi Astana stažöörina võimaluse end näidata ühepäevasõitudel Hamburg Cyclassics, Bretagne Classic, GP Bruno Beghelli ja oktoobri teises pooles Hiinas peetaval World Touri mitmepäevasõidul Tour of Guangxi.

“Astana Pro teami üks eesmärke on leida ja arendada noori talente,” rääkis meeskonna peamänedžer Alexandr Vinokurov, klubi pressiteates. “See on ka põhjus, miks me igal aastal kutsume rattureid oma tiimi stažeerima. Aee hooaeg ei ole erand ja 1. augustist liituvad Astanaga kaks noort ratturit Yevgeniy Gidich ja Karl Patrick Lauk.”

Vinokurovi sõnul on mõlemal noormehel käsil korralik hooaeg, mille jooksul on saavutatud lubavaid tulemusi. “Astana Teami saavad nad võimaluse panna end proovile proffide võidusõitudel, näidata oma paremaid omadusi ja arendada oma potentsiaali,” lausus ta.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.