main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Asko Esna tudengitega. Saaremaa Võrkpalli Liit

Asko Esna tudengitega. Saaremaa Võrkpalli Liit

Asko Esna studeeris Tallinna Ülikooli tudengeid

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
31.10.2017
08:26

Saaremaa Spordikooli treener ja Saaremaa Võrkpalli Liidu juht Asko Esna studeeris möödunud nädala reedel Tallinna Ülikooli tudengeid, kus andis võrkpalli praktilisi tunde.

Seoses sellega, et Tallinna Ülikooli õppejõud Rainis Stamm oli Eestist eemal, siis kutsus ta ennast asendama Asko Esna, kellel on käsil treeneri kutsekvalifikatsiooni 6. astme õpe. Esna tunnistas, et kui tuli kutse minna tudengeid õpetama, siis pikalt ei mõelnud ja võttis kutse vastu.

„Soovin lähiajal omale saada võrkpalli treeneri 6. kutseaset ja see oli mul ka viimane punkt, mida pidin täitma,” rääkis Esna, kellel on vajalikud teised punktid juba täidetud. „Mulle meeldis tudengeid õpetada ja neil oli palju küsimusi, et kuidas mõni asi käib nii või naa. Eks see oli muidugi ka mulle väljakutse, aga hirmu, et hakkama ei saa, ei tekkinud kordagi, sest olen võrkpallis olnud juba pikalt.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.