main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Andre Nõmme on võistlemas. Erakogu

Andre Nõmme on võistlemas. Erakogu

Anre Nõmme lõpetas parapurjetamise maailmameistrivõistlused kaheksanda kohaga

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
08.07.2019
02:05

Hispaanias peetud parapurjetamise maailmameistrivõistlustel klassis 2.4mR võistelnud Anre Nõmme saavutas kaheksanda koha.

Avaseeria kümnendana lõpetanud ja sellega pühapäeval toimunud medalisõitu pääsenud Anre Nõmme finišeeris võistluse viimases sõidus, kus jagati topeltpunkte seitsmendana. MM-i lõpptulemusena kuulub talle 8. koht.

“Medalisõit algas mulle väga hästi, kuna tegin enda hinnangul ideaalse stardi ja kuna laine oli jälle päris suur kohati kuni 1,5-2 meetrit, siis liigseid paute ei teinud ja esimese ülemises märgis olin kolmandana,” vahendas Andre Nõmme.

“Tagantuules on minust alati keegi mööda sõitnud ja nii ka seekord. Teine krüss läks samuti enamvähem korda ja teist korda olin ülemises märgis vast viies-kuues, aga alla tuules jäi jälle midagi vajaka, sest finišiliinil olin kahe hispaanlasega, aga nad mõlemad võitsid mind väga napilt.”

Anre Nõmme ütles, et võib oma esimese medalisõiduga väga rahule jääda ja MM-i kokkuvõtte tulemusega ka. “Osalejaid oli muidugi seekord vähem aga see ei ole ju minu süü,” märkis ta.

Maailmameistriks tuli 2.4mR klassis prantslane Damien Seguin. Itaallane Antonio Squizzato saavutas teise ja norrakas Björnar Erikstad kolmanda koha. Võistlejaid oli selles klassis kokku 18.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.