main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Anre Nõmme seilamas. Erakogu

Anre Nõmme seilamas. Erakogu

Anre Nõmme avapäeva järel kaheksas

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
04.07.2019
09:31

Hispaanias Cadiz´i alanud parapurjetamise maailmameistrivõistlustel toimus avapäeval kolm  sõitu ja Anre Nõmme kohad olid 6., 9. ja 10. Kokkuvõttes annab see saarlasele kaheksanda koha.

“Esimese sõiduga võib kenasti rahule jääda – start läks hästi ja ka ülejäänud sõidu sain suhteliselt oma sõitu teha. Esimesse märki ja teise märki jõudsin viiendana, teise krüssuga kahjuks pidin ühe koha loovutama aga 6 koht MM-il ei ole ju paha algus,” vahendas Anre Nõmme.

Teise sõidu start õnnestus ka aga kohe peale starti ei järginud Nõmme oma plaani ja see maksis nii mõnegi koha ning finišisse tuli ta üheksandana. Kolmanda sõidu start tuli ka hästi välja ja esimeses märgis oli saarlane viies- kuues, aga veidi enne allatuule märki just siis, kui hakkas märgivõtmist tegema kadus jälle rool. Purunes roolimehhanismi parempoolne ots. Õnneks läks see ots katki sellisest kohast, kus sai teda kuidagi selja tagant sikutada. “Ja endalegi üllatuseks saavutasin selles sõidus kümnenda koha,” märkis Anre Nõmme.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.