main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Eesti naiskond. Eesti Korvpalli Liit

Eesti naiskond. Eesti Korvpalli Liit

Annika Kösterile Andorras üks võit

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
25.06.2018
08:53

Andorras toimuval Euroopa meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniiril mängiv Eesti naiste 3×3 korvpallikoondis kohta Europe Cup 2018 turniiril tagada ei suutnud, kui jäi otsustavas matšis 12:17 alla Hispaaniale.

Seejuures mängisid Andorrasse koosseisus Merike Anderson, Annika Köster, Pirgit Püü ja Maaja Bratka sõitnud eestlannad turniiri teise päeva ilma oma pikima mängija Bratkata, kes sai avapäeval vigastada, kirjutab Korvpall24.ee.

Eestlannad jäid Hispaania vastu 0:4 taha ning suutsid skoori avada alles siis, kui mängitud oli veidi vähem kui kaks minutit. Sealt edasi mängiti mitu minutit nii, et vahe püsis sama suur (6:10). Edasi suutsid hispaanlannad mängupildilt domineerida, kuna eestlannadel oli ilma vahetuseta mängides silmnähtavalt keeruline tempos püsida.

Kokku jäi eestlannade saldoks Andorras üks võit ja kolm kaotust.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.