main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Annika Köster rünnakul. Siim Semiskar/basket.ee

Annika Köster rünnakul. Siim Semiskar/basket.ee

Annika Köster vedas TalTechis finaalseerias juhtima

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
25.03.2022
09:00

Liidrile Annika Kösterile toetunud TalTech/NORDAID alistas Eesti meistrivõistluste finaalseeria avamängus Tallinna Ülikooli oma trumpide, kiiruse ja agressiivsusega.

Võitjate koostööd tulemusega 73:60 lõppenud kohtumises tasakaalukalt ohjes hoidnud 185 cm pikkune Köster täitis liidrirolli vastutustundlikult ja suure kasuteguriga. “Mulle meeldis, et mängisime kiirelt ja agressiivselt, mis hakkas pihta kaitsest,” lausus Köster basket.ee vahendusel.

“Kohati tegime rumalaid pallikaotusi, aga nii noore võistkonna puhul on see normaalne. Agressiivsus on meie mängu võti. Tahame mängida kiirelt, mistõttu teeme päris palju raskeid viskeid ja visketabavus pole kohati olnud hea. Kui oleme kannatlikud, siis leiame paremaid viskekohti. Täna tabasime päris hästi.”

Köster jagas ennast võistkonna heaks nii kaitses kui ka rünnakul. Protokolli kanti TalTech/NORDAID-i kogenuima korvpalluri nime taha 20 punkti, 14 lauapalli ja 8 resultatiivset söötu. Tema efektiivsusarv oli 34 ja ta pälvis kodunaiskonna kõige väärtuslikuma mängija auhinna.

Naiskonnakaaslaste seltsis riietusruumi minnes kandis Köster kätel pisitütart. Peatreener Sergio Cubeiro Rico ütles, et näeb hea meelega, kuidas Annika täidab mängus ka treeneri parema käe ülesandeid ja juhendab võistkonnakaaslasi, kellest suur osa on 16–19-aastased.

“Eks ikka saan anda kogemusi võistkonnakaaslastele, kes mängivad esimest aastat naiste vahel,” lausus Köster. “Vahel räägin neile ka väljakul, mida oleks parem teha. Tore, et tüdrukud ei karda ka ise küsida.”

Finaalseeria teine mäng peetakse pühapäeval, 27. märtsil kell 13.00 Tallinna Ülikooli kodusaalis. Meistritiitli võitmiseks on vaja teenida kolm võitu.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.