main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Võidetud auhinnaga. Annika Köster facebook

Võidetud auhinnaga. Annika Köster facebook

Annika Köster valiti Eesti parimaks korvpalluriks

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
01.06.2019
08:48

Eesti korvpalliliit lõpetas reedel Paunküla spordilaagris pidulikult hooaja ning jagas eriauhindu ja nimetas ka hooaja Eesti parimad korvpallurid. Naiste hulgas sai mõnevõrra üllatuslikult hooaja parimaks koduliiga pallur, kui see au sai osaks Tallinna Ülikooli ääremängijale Annika Kösterile, vahendab basket.

“See tuli mulle väga-väga suure üllatusena. Ma olin üsna kindel, et keegi meie välismaalastest saab (selle auhinna). Aga jah, võttis isegi pisara silma korraks,” sõnas Köster vahetult pärast auhinna kättesaamist.

OlyBet naiste meistriliiga tähtede viisik: Anna Gret Asi (Tartu Ülikool/Kalev), Janne Pulk (G4S Noorteliiga), Eleriin Vaino (Tartu Ülikool/Kalev), Annika Köster (Tallinna Ülikool) ja Maaja Bratka (Tallinna Ülikool).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.