main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Annika Köster on koondises kindel tegija. Alver Kivi

Annika Köster on koondises kindel tegija. Alver Kivi

Annika Köster sai koondisekutse

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
13.08.2017
09:40

Teisipäeval koguneb naiste rahvuskoondis, et alustada ettevalmistust novembrikuus algavaks 2019. aasta EM-valikturniiriks. Tuleva nädala lõpus sõidab Janne Ritsi juhendatav koondis ka turniirile Hollandisse ja nimekirjas on ka Annika Köster, vahendab basket.

Eesti loositi juulikuus 2019. aasta EM-valikturniiril B-alagruppi, kus vastasteks on Poola, Valgevene ja Türgi. Valiksarjas osalevad 32 naiskonda jagati kaheksasse gruppi. Kahe aasta pärast Lätis ja Serbias peetavale finaalturniirile pääseb 14 paremat – kõigi alagruppide võitjad ning kuus edukamat teise koha omanikku.

Eesti koondist juhendab uues tsüklis Janne Rits. Teine treener on Toomas Annuk, kolmas Marko Parkonen.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.