main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Annika Köster krooniti Eesti meistriks

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
01.04.2022
08:06

Annika Kösteri koduklubi TalTech/NORDAID alistas haaravas finaalis Tallinna Ülikooli ja krooniti Eesti naiste korvpallimeistriks.

Finaalseeria kolmas vastasseis möödus kõige tasavägisemalt ja alles viimastel minutitel kallutasid esikohaheitluste kõige väärtuslikumaks mängijaks nimetatud Annika Kösteri, Marie Anette Sepa ja Sofia Kosareva tabamused vaekausi võõrustajate kasuks 62:57. Kahes esimeses kohtumises jäi tehnikaülikooli esindus peale 73:60 ja 82:64.

Annika Köster ütles intervjuus ERR-i spordisaatele: “Võib-olla tüdrukutel oli kuklas see, et kaks esimest mängu me olime võitnud suurema vahega ja mõtlesime, et äkki tuleb ka lihtsamalt. Aga nagu näha oli, siis pidime ikka väga palju täna vaeva nägema, aga lõpuks meie kaitsesurve ikkagi tõi selle võidu. Tundus, et nad lõpus natuke väsisid. Me olime ka väsinud, aga natuke oli õnne ka lõpus.”

Annika Köster lisas: “Meil üle poole naiskonnast on 16-19-aastased tüdrukud, kes pole varem isegi naiste esiliigas mänginud ja kohe nii-öelda visati tundmatus kohas vette ja pidid Balti liigas mängima. Müts maha nende tüdrukute ees, kes tahavad trenni teha ja on kogu aeg valmis arenema. Arvan, et valmistasime üllatuse.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.