main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Annika Köster kandideerib Tallinna parimaks naissportlaseks

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
22.11.2019
08:42

Tallinn kutsub valima aasta parimat sportlast ja võistkonda ning kõigil linlastel on võimalus osaleda Tallinna 2019. aasta parima sportlase ja võistkonna valimistel, annab Eesti Korvpalliliit teada ametlikul kodulehel.

Veebilehel saab teha valiku ja hääletada oma lemmikute poolt järgmistes kategooriates: parim naissportlane, parim meessportlane ja parim sportmängude võistkond – hääletada saab kuni 3. detsembrini kella 10.00ni.

Spordialaliitude ettepanekutel on tänavu parima naissportlase kandidaatideks tennisist Anett Kontaveit, maadleja Epp Mäe, vigursuusataja Kelly Sildaru, 3*3 korvpallur Annika Köster ja orienteeruja Piibe Tammemäe.

allinna linn tunnustab ja autasustab tublisid sportlasi, sportmängude võistkonda, juuniorsportlasi ja olümpiaveterane traditsioonilisel pidulikul vastuvõtul 11. detsembril 2019 Kalevi Spordihallis.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.