main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Annika Köster alustas EM-kvalifikatsiooni mänge

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
01.07.2019
08:17

Eesti meeste ja naiste 3×3 koondised alustasid laupäeval Ukrainas Kiievis toimuvat FIBA 3×3 korvpalli Euroopa meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniiri. Naiste koondis teenis turniiri avapäeval võidu, meeste esindus pidi leppima kahe kaotusega, kirjutab Korvpall24.

Eesti naiskonnas toimus Euroopa mängude turniiril hõbemedalitele tulnud koosseisuga võrreldes üks muudatus, kui Annika Kösteri, Kadri-Ann Lassi ja Janne Pulga kõrval võttis Merike Andersoni asemel koha sisse Johanna Eliise Teder.

A-alagrupi avamängus alistati Leedu tulemusega 17:13. Eestlannade resultatiivseimaks kerkis Lass, kelle arvele kogunes 8 punkti. Köster, Pulk ja Teder tõid kõik võrdselt 3 punkti. Naiste koondis läheb otsustavas kohtumises vastamisi Rootsiga, kes alistas laupäeval Leedu 13:7.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.