Anni Kubjasele EM-i hõbe

Kategooriad: Purjetamine
11.03.2022
21:03

Haapsalus toimunud juuniorite jääpurjetamise Euroopa ja maailmameistrivõistlustel Ice-Optimist klassis võitis Anni Kubjas hõbemedali.

Võistlejaid oli rajal nii Eestist kui ka Leedust, kokku 9 sõitjat. Saaremaa Merispordi Seltsi purjetajatest tegi parima tulemuse Anni Kubjas, kes saavutas MM-l hõbemedali. Anni ise kommenteeris oma tulemust nii: “Võidu nimel tuli ikka vaeva ka näha ja kõik ei tulnud kergelt, aga tunne on hea ja hooajaga jäin väga rahule.”

Klubi teised tulemused: 4. Trinette Välisson, 7. Miia Kubjas ja 9. Artur Ader.

DN-Juunioride klassis oli rajal 22 võistlejat Eestist, Lätist, Leedust ja Rootsist. Esikoht läks Rootsi. Saarlaste tulemused olid järgmised: 8. Daniel Rüütel, 9. Georg Paomees ja 10. Karl Ader.

Ice-Optimist klassi Euroopa meistrivõistlustel sõideti 6 võidusõitu. Saarlaste tulemused: 4. Trinette Välisson, 5. Anni Kubjas, 6. Miia Kubjas ja 8. Artur Ader.

DN-Juunior klassis sõideti 7 võidusõitu, kus olid 9. Daniel Rüütel, 11. Georg Paomees ja