main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Andris Õunpuu servimas. Irina Mägi

Andris Õunpuu servimas. Irina Mägi

Andris Õunpuu jätkab Rakveres

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
04.07.2018
08:54

Kuigi Andris Õunpuul on turjal juba 34 eluaastat leiab ta endas motivatsiooni veel võrkpalliga kõrgeimal tasemel jätkata ja seepärast sõlmis ta taas lepingu oma viimaste aastate koduklubi Rakvere võrkpalliklubiga.

„Pigem nagu pundi pärast ja kui tervis on korras, siis võib ju proovida,“ märkis ka logistiku ametis jätkav Andris Õunpuu. „Pastab, et Raigo Pärs paneb sellist medalile kandideerivat punti kokku ja siis tasub üritada. Rakvere oli minu jaoks ka ainus võimalus, sest ega nii vana meest vist keegi muu enam ei taha. Tegelen veel ka vastase analüüsiga ja olen Andres Toodele abiks.“

Andris Õunpuu annab endale aru, et ega ta mängu enam ära ei löö. „Augustis hakkame liigutama, eelmisel aastal mängisin terve hooaja ning enam-vähem sain hakkama ja treener oli rahul. Eks ma see aasta proovin ka oma asjad ära teha platsi peal,“ lausus vanameister.

Andris Õunpuu sõnul on mängud Saaremaa vastu olnud tema jaoks väga motiveerivad. „See on ikka väga suur soov neile koht kätte näidata, kui vähegi võimalus oleks,“ tunnistas ta. „Tean, et nad on profimeeskond ja kutse korral oleksin olnud valmis läbi rääkima, aga ühendust pole võetud. Ju neil on muud plaanid ja nagu kuulda on olnud, siis pannakse kokku korralik võistkond.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.