main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Andres Kuusk maletamas. Alver Kivi

Andres Kuusk maletamas. Alver Kivi

Andres Kuusk võitis 48. malekarikaturniiri

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
10.07.2017
10:34

48. korda mängitud Saaremaa malekarikat oli sel aastal püüdmas 22 maletajat. Nelja päeva jooksul mängiti Šveitsi süsteemis kuus vooru. Võitjaks tuli 5 punkti kohunud Andres Kuusk, kellele on see viimase seitsme aasta jooksul juba neljas võit sellel võistlusel.

Mullune võitja Georg Aleksander Pedoson pidi seekord rahulduma 4 punkti ja kolmanda kohaga. Ta kaotas Andres Kuusele ja viimases voorus ka Margareth Oldele, kes 4,5 punktiga sai teise koha. 4 punkti kogusid veel Ants Põldoja, Karl Kristofer Orgse ja Grete Olde, kes samuti pälvisid auhinna.
Samal ajal toimus ka kaks lahtist noorteturniiri. Eesti paremate noormaletajate siin toimunud treeninglaagri tõttu oli mängimas 62 noort, sealhulgas 13 meie maakonna malehuvilist. Nad küll ei suutnud mandri suurte kogemustega mängijatele veel tõsist vastupanu osutada. Kuni 10- aastaste 29 osavõtjaga turniiril sai saarlaste parim Sebastian Blank 3,5 punktiga 7 võimalikust 16.koha. Kuni 14-aastaste 33 osavõtjaga turniiril kogusid nii Kristofer Orglaan kui ka Lauri Pehlak 3 punkti 7 võimalikust, mis andis neile tabelis vastavalt 23. ja 25. koha.

Juuno Jalakas

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.